O nas

Cele:

Nadrzędnym celem firmy Genactiv jest tworzenie innowacyjnych i bezpiecznych produktów, opartych o najwyższej jakości colostrum bovinum (siara krowia, to pierwszy pokarm, jaki otrzymuje od matki nowonarodzony cielak), mleko klaczy oraz inne naturalne, sprawdzone składniki.

Genactiv zachowuje najwyższe standardy staranności pozyskiwania składników tak, aby jej produkty mogły skutecznie zaspokajać wiele potrzeb zdrowotnych.

Colostrum Genactiv - produkt wyjątkowy:

pozyskane jest tylko z pierwszego udoju po rozpoczęciu laktacji (1-2 godzin po ocieleniu), zawiera najwyższe stężenie wyjątkowych czynników aktywnych, jest produktem całkowicie naturalnym,

zachowuje pełną wartość biologiczną produktu świeżego dzięki metodzie zamrażania i liofilizacji, jego najwyższa jakość i bezpieczeństwo stosowania potwierdzone są przez certyfikowane laboratoria badawcze,

źródłem surowca są wyłącznie zdrowe zwierzęta hodowane w polskich nowoczesnych gospodarstwach.

Nasze gospodarstwa: Krowy

Colostrum pozyskiwane jest od krów wybitnie mlecznych, rasy holsztyno - fryzyjskiej, z najlepszych obór zlokalizowanych w Wielkopolsce.

Hodowcy kładą szczególny nacisk na dobrostan zwierząt, dbając o cechy krów mające korzystny wpływ na ich długowieczność, zdrowie i sprawność produkcyjną.

Pozyskiwanie colostrum odbywa się bez szkody dla zdrowia noworodków.

Wykorzystywana jest jedynie ta część colostrum, której cielę nie jest w stanie wypić.

Nasze gospodarstwa: Konie

Posiadamy klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi.

Konie przebywają w gospodarstwie położonym na obszarze Natura2000.

Konie mają do dyspozycji 50 ha trwałych użytków zielonych, w większości pastwisk.

Mleko pozyskuje się od klaczy tylko raz dziennie, dopiero od drugiego miesiąca życia oseska, od chwili, kiedy źrebię poza mlekiem matki, pobiera także pasze stałe.

obsługiwane banki

All rights reserved Genactiv Trade Sp. z o.o. 2017

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl